خرید ویلا در سهیلیه

 • 8 ماه پیش
 • 1
خرید ویلا در سهیلیه
4.8
(80)

امروزه با این وضعیت کشور بهترین گزینه برای سرمایه گذاری بازار ملک مخصوصا ویلا می باشد

خرید ویلا در سهیلیه کرج

استان البرز واقع در غرب تهران قرار دارد و سهیلیه یکی از بهترین مناطق برای سرمایه گذاری در امر خرید ملک و باغ می باشد 

سهیلیه از امکانات آب و برق و گاز و همچنین تلفن برخوردار است و راه ارتباطی نزدیکی به پایتخت دارد

خرید ویلا در سهیلیه یکی از سرمایه گذاری مطمئن در این بازار کنونی با توجه به وضع کشور میباشد 

مطمئن ترین سرمایه گذاری بازار ملک است

خرید ویلا در سهیلیه
خرید ویلا در سهیلیه

استان

البرز

منطقه

سهیلیه

آب و هوا

مطبوع و ییلاقی

آب و هوای سهیلیه

شهرک سهیلیه آب و هوای مطبوع دارد و با توجه به نزدیک بودن به کوه آب و هوایی ییلاقی دارد.

فضای سبز سهیلیه یکی از بهترین جا ها برای تفریح های دوستانه و خانوادگی میباشد که در آرامش در کنار عزیزان تا اوقات خود را سپری کنید

خرید ویلا در سهیلیه
خرید ویلا در سهیلیه

بهترین منطقه سهیلیه کجاست؟

سهیلیه از شهرک و مناطق زیادی تشکیل شده برخی از مناطق مانند

 • آغچه حصار
 • زعفرانیه
 • لشگرآباد
 • قاسم آباد گرجی
 • سرخاب
 • سعیدآباد
 • زکی آباد
 • کهریزک
 • اغلان تپه
 • سنقرآباد
 • شهرک کوروش سهیلیه

میتوان اشاره کرد 

که بهترین منطقه آن زعفرانیه میباشد درست مانند تهران که یک منطقه لوکس به نام زعفرانیه دارد

قیمت خرید ویلا در سهیلیه

قیمت ویلا در سهیلیه با توجه به منطقه و امکانات ویلا و متراژ آن متفاوت است اما به طور کلی میتوان گفت شروع قیمت های سهیلیه از یک میلیارد شروع میگردد


مشاورین املاک باتیس اماده ارائه مشاوره و خدمات به شما میباشند 

بزرگترین فایلینگ در سهیلیه 

سهیلیه تخصص ماست


سهیلیه کرج

بعد از شهر کرج ، بین کرج و هشتگرد ، جاده سهیلی بسیار نزدیک به تهران واقع شده است (حدود یک ساعت).
روستای سهیلیه یکی از مناطقی است که به دلیل همجواری با تهران ، مقصد ساکنان پایتخت و حومه تهران را کاهش داده و انگیزه مردم را برای راه رفتن ، مسافرت ، خرید ویلا و ساخت در سهیلیه افزایش داده است حوزه. علاوه بر این جاده سهیلیه بسیار خلوت و رفت و آمد آسان است و اگر می خواهید در این منطقه ویلا داشته باشید باید بدانید که بهترین منطقه را برای خرید ویلا انتخاب کرده اید.
سهیلیه از شمال به بزرگراه کرج – قزوین و از جنوب به استهارد ، از غرب به سعید آباد و از شرق به چهاربه که یکی از مناطق محبوب کرج است ، منتهی می شود.
همانطور که اشاره کردیم ، خصوصیات سهیلیه کرج باعث هجوم همه به این منطقه زیبا شده است. اولین موردی که در بالا ذکر شد مجاورت این منطقه با تهران بود. از دیگر مواردی که می توان دلیل شکوه و عظمت این منطقه دانست ، آب و هوای بسیار خوب و مطبوع ، مناطق زیبا و وسعت سهیلیه کرج است. مهندسی بسیار خوب برای ساخت خانه های شهری ، باغ ها و باغات دلیل دیگری برای علاقه مردم تهران و حومه به سهیلی کرج است. این دلیل می شود که خریداران در مورد سرمایه گذاری در این منطقه زیبا فکر کنند.علاوه بر این ، بیشتر ویلاهای سهیلیه دارای سند یا اساسنامه هستند. .
برخی از ویژگی های سهیلیه باعث شده است که افراد زیادی به این منطقه توریستی سرازیر شوند. خرید ویلا در سهیلیه بسیار زیاد شده و علاقه مردم به این منطقه بیشتر شده است
آنچه پس از خرید زمین برای افراد مهم است این است که منطقه مورد نظر دارای آب ، برق و امکانات تلفنی است؟ آیا می توان چنین نیازهایی را به راحتی برآورده کرد؟
امکانات ذکر شده در این منطقه وجود دارد و می توانید از آن مطمئن باشید. مورد دیگری که در متون فوق برای شما ذکر شد ، آب و هوای مناسب و تابستانی در منطقه سهیلی کرج است. .
خرید زمین در سهیلیه کرج و استفاده از آن به عنوان زمین کشاورزی در این منطقه رواج دارد. خاک حاصلخیز برای کشاورزی و در دسترس بودن آب کافی برای آبیاری محصولات کشاورزی موجب رونق این صنعت در منطقه سهیلیه کرج شده است.

در بیشتر جلسات مردم در مورد مشکلات سهیلیا صحبت می کنند که جای نگرانی نیست. لازم به ذکر است که این مشکلات به دلیل وسعت منطقه سهیلیه است. در واقع منطقه سهیلیه به قدری بزرگ است که اطراف آن را درختان بزرگ ، زمین های حاصلخیز و روستاهای دلپذیر احاطه کرده اند. این اندازه باعث شده تا از نظر خریداران هر قسمت از سهیلیه با مشکل مواجه شود. به عنوان مثال ، بعضی از مناطق سهیلیه به سرعت مجوز ساخت را دریافت می کنند ، در حالی که مناطق دیگر به تأخیر می افتند ، یا برخی مناطق دارای رطوبت بیشتری هستند و نمی توان گفت مشکلاتی از این قبیل قابل حل نیستند.
اگر چنین نگرانی هایی دارید با مشاورین املاک خود تماس بگیرید تا با اطمینان در منطقه سهیلیه سرمایه گذاری کنید.

منبع اصلی هر چیزی آب است. حتی اگر قصد رفتن به یک منطقه تفریحی را داشته باشید ، ابتدا از آب آن منطقه مطلع خواهید شد. منابع آب در منطقه سهیلیه کرج تأمین می شود که این امر مردم را به ساخت ، ساخت ویلا ، باغ و زمین های کشاورزی سوق داده است.
همین موارد در این منطقه منجر به افزایش خرید ویلا در سهیلیه کرج شده و افراد زیادی برای گذران وقت یا خرید ملک به این منطقه می آیند.

شهرک سهیلیه کرج کجاست؟

منطقه ییلاقی سهیلیه در قسمت غربی استان البرز آب و هوای مطبوعی دارد. این منطقه از کردان 10 دقیقه فاصله دارد و از اتوبان کرج – قزوین می توانید به آنجا برسید. سهیلیه بخشی از شهر ساووی بلاگ است و در شمال آن بزرگراه کرج – قزوین قرار دارد.

منطقه سهیلیه با مرکزیت روستای آغچه حصار را جاده دسترسی به روستاهای سنگرآباد ، آقلان تپه ، قاسم آباد ، عباس آباد ، زعفرانیه ، کوروش ، زکی آباد ، کهریزک و .. سهیلیه با مساحت 30 کیلومتر مربع از جنوب به اشتهارد ، از غرب به سعید آباد و از شرق به چهار باغ کرارج محدود می شود. مناطق سرسبزی که به دلیل مناسب بودن نوع خاک امکان کاشت درخت و سبزیجات وجود دارد. منابع مناسب آب ، برق ، گاز و امکانات تلفن ، دسترسی آسان به پایتخت از دیگر عواملی است که خرید زمین در این منطقه را برای ویلا و کشاورزی محبوب کرده است.

این منطقه از نظر پرورش گل های زینتی و پرورش قارچ های خوراکی به عنوان مرکز استان در نظر گرفته می شود. همجواری با شهرهای صنعتی استانهای البرز و قزوین نیز باعث رشد منطقه سهیلی شده است. در بین روستاهای منطقه سهیلیه ، روستای زعفرانیه ، دهکده لشگرآباد و شهر کوروش مورد استقبال خریداران ویلا قرار دارد. یکی دیگر از مناطق محبوب ساووی بولاگ در بخش چهار کیف است. شهر الهیه در منطقه چهاردانگه یکی از ویلاهای روستایی است.

فایل های ویلا در سهیلیه

این مقاله برای شما چقدر مفید بود ؟

بر روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.8 / 5. شمارش آرا: 80

No votes so far! Be the first to rate this post.

به بحث وارد شوید

یک دیدگاه در “خرید ویلا در سهیلیه”

 • sepehrwwe

  بهترین شهرک هایی که در سهیلیه و اطراف سهیلیه قرار دارند شهرک رعفرانیه، شهرک طاووسیه، شهرک سهیلیه، شهرک افشاریه، شهرک حمیدیه نام برد

  پاسخ دادن
 • sepehrwwe

  بهترین مناطق سهیلیه کرج عبارتند از سنقرآباد، رامجین، لشگرآباد، زکی آباد، رمنده

  پاسخ دادن

مقایسه آگهی ها

مقایسه
تماس باما